MKS4C034703C00MSSD
WIMAWIMA
MKS4C034703C00MSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS4C034703C00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4C034703C00MSSD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4C034703C00MSSD
Tau Wae MKS4C034703C00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413244 pcs Pepa Raraunga MKS4C034703C00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1686
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose