MKS4C053306F00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS4C053306F00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 33UF 10% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4C053306F00KSSD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4C053306F00KSSD
Tau Wae MKS4C053306F00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 33UF 10% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28731 pcs Pepa Raraunga MKS4C053306F00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1691
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose