MKS4D022202A00KSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKS4D022202A00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4D022202A00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4D022202A00KSSD
Tau Wae MKS4D022202A00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519490 pcs Pepa Raraunga MKS4D022202A00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1692
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose