MKS4B051004J00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS4B051004J00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4B051004J00KSSD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4B051004J00KSSD
Tau Wae MKS4B051004J00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57582 pcs Pepa Raraunga MKS4B051004J00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 30V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1682
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose