CSMS15CIC07
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC07 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSMS15CIC07
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Ngā Rauemi: 1.CSMS15CIC07.pdf2.CSMS15CIC07.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSMS15CIC07
Tau Wae CSMS15CIC07 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29767 pcs Pepa Raraunga 1.CSMS15CIC07.pdf2.CSMS15CIC07.pdf
Ētahi Ingoa CSMS15CIC07TR Tae Mahi -35°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Yellow
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Clear Takahanga -
Momo Kaihoko Square, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSMS-D71
CSMS-D71
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE MOUNT
I roto i te taonga: 42156 pcs
Tikiake: CSMS-D71.pdf
RFQ
CSMSTRSX
CSMSTRSX
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: CONTROL LOG MASTER DATA LOG 24V
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake: CSMSTRSX.pdf
RFQ
CSMCF174
CSMCF174
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: CONN SMC PLUG
I roto i te taonga: 14123 pcs
Tikiake:
CSMSTRV2
CSMSTRV2
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: CONTROL LOGIC MASTER COMMS 24V
I roto i te taonga: 239 pcs
Tikiake: CSMSTRV2.pdf
CSMS15CIC04
CSMS15CIC04
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Tikiake: CSMS15CIC04.pdf
CSMPF316S
CSMPF316S
Whakaahuatanga: CONN SMP JACK
Tikiake:
CSMSTRZR
CSMSTRZR
Whakaahuatanga: CONTROL LOGIC MASTER MODULAR 24V
I roto i te taonga: 45 pcs
Tikiake: CSMSTRZR.pdf
CSMSTRLE
CSMSTRLE
Whakaahuatanga: CONTROL LOGIC MASTER MULT 24V