CSMS15CIC06
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSMS15CIC06
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Ngā Rauemi: 1.CSMS15CIC06.pdf2.CSMS15CIC06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSMS15CIC06
Tau Wae CSMS15CIC06 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37274 pcs Pepa Raraunga 1.CSMS15CIC06.pdf2.CSMS15CIC06.pdf
Ētahi Ingoa CSMS15CIC06TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 3.2 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Blue
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Clear Takahanga -
Momo Kaihoko Square, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSMSTRLE
CSMSTRLE
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: CONTROL LOGIC MASTER MULT 24V