CSMS15CIC04
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSMS15CIC04
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Ngā Rauemi: 1.CSMS15CIC04.pdf2.CSMS15CIC04.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSMS15CIC04
Tau Wae CSMS15CIC04 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33956 pcs Pepa Raraunga 1.CSMS15CIC04.pdf2.CSMS15CIC04.pdf
Ētahi Ingoa CSMS15CIC04TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 3.8 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, White