CSMS15CIC01
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSMS15CIC01
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Ngā Rauemi: 1.CSMS15CIC01.pdf2.CSMS15CIC01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
2250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSMS15CIC01
Tau Wae CSMS15CIC01 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30214 pcs Pepa Raraunga 1.CSMS15CIC01.pdf2.CSMS15CIC01.pdf
Momo Capacitive, Illuminated Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa CSM
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa CSMS15CIC01TR Tae Mahi -35°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2.8 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red