PDUH32HV
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUH32HV
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua POWER OUTLET STRIPS
Ngā Rauemi: PDUH32HV.pdf
Waehere Stock 365 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 365 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUH32HV
Tau Wae PDUH32HV Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga POWER OUTLET STRIPS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 365 pcs Pepa Raraunga PDUH32HV.pdf
Taumaha 6.3 lbs (2.9kg) Momotuhi - Whakauru 200 ~ 240V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa -
Whakamahia te Rohe - Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Ētahi Ingoa PDUH32HV-ND
TL2206
Momo Tae Rack, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te Poari Whare Metal
Ngā āhuatanga - Energy -
Anei - Max 32A Raina Rita 12' (3.66m)
Hononga - Whakaputa AC IEC 320-C13 Hononga - Whakauru AC IEC 309
Whakaaetanga CE, EN Ngā putanga AC 10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDUMH15-ISO
PDUMH15-ISO
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: POWER OUTLET STRIPS
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: PDUMH15-ISO.pdf
RFQ
PDUH20HVL6
PDUH20HVL6
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU BASIC 208V 240V 20A 2 C19