PDUBHV10
Tripp LiteTripp Lite
PDUBHV10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUBHV10
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua PDU DUAL SOURCE W/ HOT SWAP
Ngā Rauemi: PDUBHV10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 415 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUBHV10
Tau Wae PDUBHV10 Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 415 pcs Pepa Raraunga PDUBHV10.pdf
Momotuhi - Whakauru 230V Momo PDU (Power Distribution Unit)
Raupapa - Whakamahia te Rohe International
Parenga Mahinga - Momo Tae Rack, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Steel Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 10A
Raina Rita 6' (1.83m) Hononga - Whakaputa AC IEC 320-C13
Hononga - Whakauru AC IEC 320-C14 (2) Whakaaetanga CE, CSA, UL
Ngā putanga AC 8
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDUB30
PDUB30
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU DUAL HOT SWAP 120V 30A