PDUH20DV
Tripp LiteTripp Lite
PDUH20DV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUH20DV
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua PDU BASIC DUAL VOLT C19
Ngā Rauemi: PDUH20DV.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 696 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUH20DV
Tau Wae PDUH20DV Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 696 pcs Pepa Raraunga PDUH20DV.pdf
Momotuhi - Whakauru 120V, 240V Momo PDU (Power Distribution Unit)
Raupapa - Whakamahia te Rohe -
Parenga Mahinga - Ētahi Ingoa TL474
Momo Tae Rack, Horizontal Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kua Tiakina Nga Raina Media - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Metal
Ngā āhuatanga - Energy -
Anei - Max 20A Raina Rita 12' (3.66m)