PDUH30HV
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUH30HV
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua POWER OUTLET STRIPS
Ngā Rauemi: PDUH30HV.pdf
Waehere Stock 347 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUH30HV
Tau Wae PDUH30HV Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga POWER OUTLET STRIPS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 347 pcs Pepa Raraunga PDUH30HV.pdf
Taumaha 7.8 lbs (3.5kg) Momotuhi - Whakauru 200 ~ 240V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Momo Tae Rack, Horizontal Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te Poari Whare Metal
Ngā āhuatanga - Energy -
Anei - Max 30A Raina Rita 12' (3.66m)
Hononga - Whakaputa AC IEC 320-C13 Hononga - Whakauru AC NEMA L6-30P
Whakaaetanga UL Ngā putanga AC 10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDUMH15-6
PDUMH15-6
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: POWER STRIP 13OUT RACK AMMETER
I roto i te taonga: 936 pcs
Tikiake: PDUMH15-6.pdf
RFQ
PDUB20
PDUB20
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU HOT SWAP 100-127V 16A