VPL10-5000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL10-5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL10-5000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 10V 5A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL10-5000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL10-5000
Tau Wae VPL10-5000 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 10V 5A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7052 pcs Pepa Raraunga VPL10-5000.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 57.15mm L x 101.6mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 50.0 VA Ētahi Ingoa 237-1632
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 65.09mm Nama - Whakaputa (Max) 5A