VPL14-360
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL14-360 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL14-360
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 14V 0.36A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL14-360.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL14-360
Tau Wae VPL14-360 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 14V 0.36A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15412 pcs Pepa Raraunga VPL14-360.pdf
Taumaha 0.4 lb (181.44g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 14V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 36.52mm L x 60.33mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 5.0 VA Ētahi Ingoa 237-1637
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.52mm Nama - Whakaputa (Max) 0.36A