VPL16-3100
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL16-3100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL16-3100
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 16V 3.125A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL16-3100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL16-3100
Tau Wae VPL16-3100 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 16V 3.125A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5033 pcs Pepa Raraunga VPL16-3100.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 57.15mm L x 101.6mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 50.0 VA Ētahi Ingoa 237-1640
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 65.09mm Nama - Whakaputa (Max) 3.125A