VPL20-2500
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL20-2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL20-2500
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 20V 2.5A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL20-2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL20-2500
Tau Wae VPL20-2500 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 20V 2.5A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8148 pcs Pepa Raraunga VPL20-2500.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 57.15mm L x 101.6mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 50.0 VA Ētahi Ingoa 237-1644
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 65.09mm Nama - Whakaputa (Max) 2.5A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VPL20-250
VPL20-250
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: XFRMR PWR 20V 0.25A CHASSIS