VPL24-400
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL24-400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL24-400
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 24V 0.41A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL24-400.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL24-400
Tau Wae VPL24-400 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 24V 0.41A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13608 pcs Pepa Raraunga VPL24-400.pdf
Taumaha 0.7 lb (317.51g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 24V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 36.52mm L x 71.44mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 10.0 VA Ētahi Ingoa 237-1651
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 44.45mm Nama - Whakaputa (Max) 410mA