VPL26-930
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL26-930 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL26-930
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 26.8V 0.93A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL26-930.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL26-930
Tau Wae VPL26-930 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 26.8V 0.93A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5259 pcs Pepa Raraunga VPL26-930.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 26.8V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 53.98mm L x 82.55mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 25.0 VA Ētahi Ingoa 237-1656
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 49.22 mm Nama - Whakaputa (Max) 930mA