VPL10-2500
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL10-2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL10-2500
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 10V 2.5A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL10-2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL10-2500
Tau Wae VPL10-2500 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 10V 2.5A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10348 pcs Pepa Raraunga VPL10-2500.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 53.98mm L x 82.55mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 25.0 VA Ētahi Ingoa 237-1630
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 49.22 mm Nama - Whakaputa (Max) 2.5A