AX97-408R2
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-408R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-408R2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 7A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX97-408R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-408R2
Tau Wae AX97-408R2 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 7A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73910 pcs Pepa Raraunga AX97-408R2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.284" (7.21mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 7A