AX97-40330
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-40330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-40330
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM
Ngā Rauemi: AX97-40330.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-40330
Tau Wae AX97-40330 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45538 pcs Pepa Raraunga AX97-40330.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.284" (7.21mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.5A