AX97-40220
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-40220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-40220
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM
Ngā Rauemi: AX97-40220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-40220
Tau Wae AX97-40220 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40271 pcs Pepa Raraunga AX97-40220.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.284" (7.21mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.4A