AX97-40681
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-40681 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-40681
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM
Ngā Rauemi: AX97-40681.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-40681
Tau Wae AX97-40681 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41568 pcs Pepa Raraunga AX97-40681.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.284" (7.21mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 780mA