AX97-20220
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-20220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-20220
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.3A 150 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX97-20220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-20220
Tau Wae AX97-20220 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.3A 150 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73299 pcs Pepa Raraunga AX97-20220.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.3A