AX97-20470
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-20470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-20470
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 800MA 310 MOHM
Ngā Rauemi: AX97-20470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-20470
Tau Wae AX97-20470 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 800MA 310 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54143 pcs Pepa Raraunga AX97-20470.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 310 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA