AX97-20681
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-20681 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-20681
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 100MA 3.5 OHM
Ngā Rauemi: AX97-20681.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-20681
Tau Wae AX97-20681 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 100MA 3.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86149 pcs Pepa Raraunga AX97-20681.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA