AX97-30150
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-30150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-30150
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM
Ngā Rauemi: AX97-30150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-30150
Tau Wae AX97-30150 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56750 pcs Pepa Raraunga AX97-30150.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.7A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.7A