AX97-301R5
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-301R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-301R5
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 7.9A 10 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX97-301R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-301R5
Tau Wae AX97-301R5 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 7.9A 10 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64296 pcs Pepa Raraunga AX97-301R5.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 7.9A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Whakatauranga onamata 7.9A