AX97-20100
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-20100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-20100
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX97-20100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-20100
Tau Wae AX97-20100 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80976 pcs Pepa Raraunga AX97-20100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A