AX97-106R8
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-106R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-106R8
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM
Ngā Rauemi: AX97-106R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-106R8
Tau Wae AX97-106R8 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75817 pcs Pepa Raraunga AX97-106R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.127" (3.23mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.3A