AX97-10680
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-10680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX97-10680
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 370MA 1.39 OHM
Ngā Rauemi: AX97-10680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX97-10680
Tau Wae AX97-10680 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 370MA 1.39 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79577 pcs Pepa Raraunga AX97-10680.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AX97
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.127" (3.23mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.39 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.39 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA