AWSP40-12
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP40-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWSP40-12
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: AWSP40-12.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWSP40-12
Tau Wae AWSP40-12 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4236 pcs Pepa Raraunga AWSP40-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.08" L x 3.86" W x 1.50" H (129.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa AWSP40 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 237-1298
AWSP4012
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A