AWSP100-24
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP100-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWSP100-24
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: AWSP100-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWSP100-24
Tau Wae AWSP100-24 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2166 pcs Pepa Raraunga AWSP100-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.83" L x 3.86" W x 1.65" H (199.0mm x 98.0mm x 42.0mm)
Raupapa AWSP100 Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 237-1305
AWSP10024
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 88 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A