AWSP150-24
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP150-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWSP150-24
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: AWSP150-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWSP150-24
Tau Wae AWSP150-24 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2108 pcs Pepa Raraunga AWSP150-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.83" L x 3.86" W x 1.97" H (199.0mm x 98.0mm x 50.0mm)
Raupapa AWSP150 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 237-1308
AWSP15024
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 88 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A