AWSP60-24
Triad MagneticsTriad Magnetics
AWSP60-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWSP60-24
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 60W
Ngā Rauemi: AWSP60-24.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWSP60-24
Tau Wae AWSP60-24 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3624 pcs Pepa Raraunga AWSP60-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.30" L x 3.86" W x 1.50" H (160.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa AWSP60 Mana (Watts) 60W
Ētahi Ingoa 237-1302
AWSP6024
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A