T1812-181J
Hua Hua
Tau Wae: T1812-181J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 120MA 9.5 OHM
Ngā Rauemi: T1812-181J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-181J
Tau Wae T1812-181J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 120MA 9.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4412 pcs Pepa Raraunga T1812-181J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 120mA