T1812-221J
Hua Hua
Tau Wae: T1812-221J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD
Ngā Rauemi: T1812-221J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-221J
Tau Wae T1812-221J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5938 pcs Pepa Raraunga T1812-221J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 10 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Whakatauranga onamata 115mA