T1812-1R2J
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T1812-1R2J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 480MA 550 MOHM
Ngā Rauemi: T1812-1R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-1R2J
Tau Wae T1812-1R2J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 480MA 550 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4890 pcs Pepa Raraunga T1812-1R2J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 230MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Whakatauranga onamata 480mA