T1812-102J
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T1812-102J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD
Ngā Rauemi: T1812-102J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-102J
Tau Wae T1812-102J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5988 pcs Pepa Raraunga T1812-102J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 252kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 252kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 40 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max Whakatauranga onamata 50mA