LAL04KB3R3K
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB3R3K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 670MA 340 MOHM
Ngā Rauemi: LAL04KB3R3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB3R3K
Tau Wae LAL04KB3R3K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 670MA 340 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga LAL04KB3R3K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 3R3K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 94MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 670mA 340 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Whakatauranga onamata 670mA I teie nei - Maama -