LAL04KB3R9K
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB3R9K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 640MA 370 MOHM
Ngā Rauemi: LAL04KB3R9K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB3R9K
Tau Wae LAL04KB3R9K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 640MA 370 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3979 pcs Pepa Raraunga LAL04KB3R9K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 3R9K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Inductor 640mA 370 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Whakatauranga onamata 640mA I teie nei - Maama -