LAL04KB560K
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB560K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 320MA 1.34 OHM TH
Ngā Rauemi: LAL04KB560K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB560K
Tau Wae LAL04KB560K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 320MA 1.34 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga LAL04KB560K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 560K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Inductor 320mA 1.34 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.34 Ohm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama -