LAL04KB2R2M
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB2R2M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 750MA 280 MOHM
Ngā Rauemi: LAL04KB2R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB2R2M
Tau Wae LAL04KB2R2M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 750MA 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5178 pcs Pepa Raraunga LAL04KB2R2M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 2R2M Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 750mA 280 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama -