LAL04KB271K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB271K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 145MA 5.8 OHM TH
Ngā Rauemi: LAL04KB271K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB271K
Tau Wae LAL04KB271K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 145MA 5.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5369 pcs Pepa Raraunga LAL04KB271K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 796kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 271K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Inductor 145mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 145mA I teie nei - Maama -