CAL45VB681K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB681K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 220MA 7.8 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB681K.pdf2.CAL45VB681K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB681K
Tau Wae CAL45VB681K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 220MA 7.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4045 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB681K.pdf2.CAL45VB681K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 681K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 7.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 7.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama 240mA