CAL45VB4R7K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB4R7K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB4R7K.pdf2.CAL45VB4R7K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB4R7K
Tau Wae CAL45VB4R7K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100309 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB4R7K.pdf2.CAL45VB4R7K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CA, L Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 587-5491-1 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 79 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 79 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.2A I teie nei - Maama 2.8A