CAL45VB392K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB392K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9MH 70MA 69 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB392K.pdf2.CAL45VB392K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB392K
Tau Wae CAL45VB392K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9MH 70MA 69 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106761 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB392K.pdf2.CAL45VB392K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CA, L Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 587-5490-1 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 252kHz Inangarangi 3.9mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9mH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 69 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 69 Ohm Max
Whakatauranga onamata 70mA I teie nei - Maama 95mA