CAL45VB390K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB390K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 900MA 470 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB390K.pdf2.CAL45VB390K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB390K
Tau Wae CAL45VB390K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 900MA 470 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5177 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB390K.pdf2.CAL45VB390K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CA, L Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 390K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 470 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Whakatauranga onamata 900mA I teie nei - Maama 920mA