CAL45VB822K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB822K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2MH 50MA 125 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB822K.pdf2.CAL45VB822K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB822K
Tau Wae CAL45VB822K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2MH 50MA 125 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5773 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB822K.pdf2.CAL45VB822K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 822K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 252kHz Inangarangi 8.2mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 125 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 125 Ohm Max
Whakatauranga onamata 50mA I teie nei - Maama 75mA