CAL45VB6R8K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB6R8K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 2A 97 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB6R8K.pdf2.CAL45VB6R8K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB6R8K
Tau Wae CAL45VB6R8K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 2A 97 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5626 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB6R8K.pdf2.CAL45VB6R8K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 6R8K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 97 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 97 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama 2.2A